Konditsioneeri hooldus

     
 

Konditsioneeri, kliima hooldus ja täitmine. Pakume teenust praktiliselt kõikidele sõiduautodele, kaubikutele kui ka veoautodele.
 

KÜSI HINDA SIIT

Konditsioneeri, kliima hooldust ja täitmist on hädavajalik teha vähemalt iga kahe aasta tagant. Soovitav, aga, on teha kord aastas. Konditsioneeride hooldamisel on põhiline külmaaine - freooni ja õli vahetus. Nii nagu automootoris, tuleb ka konditsioneeri süsteemis õli vahetada. Vastasel juhul kuluvad ära tihendid nii ühendustes kui ka pumbas. Halvemal juhul tuleb uus pump osta, mis on üsna kulukas. Samuti kulub süsteemist aastas 15% gaasi, mõnel juhul lülitub süsteem ise välja kui freooni/gaasi tase on liiga madal, et mitte süsteemi rikkuda.

Konditsioneeri hoolduse juures on ka oluline puhas salongifilter. Salongifiltreid saab meie kaudu vajadusel tellida. Küsi hinda meie meistrilt.

Tööks kasutame Bosch kliimahooldusmasinat. Töö käigus eraldadakse süsteemist vana õli ja gaas, seejärel tehakse süsteemile vaakumtest, et veenduda süsteemi tiheduses. Seejärel lisatakse autosse uus õli ja gaas. Protseduur kestab üldiselt kuni tund.

Juhul kui jahutusradiaator, rihm, kliimasidur või kliimapump on rikkis või katki, saame selle asendada uuega. Küsi hinda.


     
 
Kliimaseadme hooldus, kliima täitmine Konditsiooneeri täitmine, kliima hooldus Konditsioneeri täitmine
 
     
 
     


Self guided audio tour app image