Pidurite remont

     
 

Pidurite remont, piduriklotside vahetus


KÜSI LISA SIIT

Pidurite remonti või piduriklotside vahetust vajavad kõik autod, mis liiguvad. Kui avastad, et sinu auto pidurdamisel kisub kraavi poole, pidurivedeliku nõu on tühjaks saanud, piduripedaal on kahtlaselt madalam, pidurdamisel jõnksutab, rool vibreerib, tekkinud kahtlane hääl pidurdamisel või pidurdusteekond on pikem kui tavaliselt, siis pöördu kindlasti meie juurde. 
Teeme ka vajadusel pidurivedeliku testi, et saada teada, kui suur % niiskust on kogunenud süsteemi. Tuleb ette, kus klient pole üldse teadlik pidurivedeliku vahetuse vajadusest. Pidurivedeliku tuleb vahetada vähemalt kord kahe aasta jooksul, vajadusel ka tihedamini. Tuleb ette ka seda, et pidurivedelikunõu on tühjaks saamas, lisatakse sinna vedelikku juurde ja mõeldakse, et kõik nüüd korras. Tegelikult on kas klotsid kulunud, pidurikettad kulunud, pidurite leke (ohtlik juhtum), jne. 


Remondime ja vahetame kõik vajalikud detailid, et turvaline sõit võiks jätkuda.

Meie kaudu saab tellida kõik vajalikud piduritega seotud detailid (piduriklotsid, pidurikettad, trumlid, piduri suportid, piduri pea- ja töösilindreid, käsipiduritrossid, klotside paigalduskomplektid, pidurivoolikud, piduritorud  jne.)


     
 
 
 
     
 
     Self guided audio tour app image